як урізноманітнити секс

Як урізноманітнити секс

Як урізноманітнити секс з постійним партером

Як урізноманітнити секс, щоб не перетворити його на повсякденну рутину.

«Навіть найбільш закохані партнери через три роки перестануть бути палкими коханцями»

Е.Л.Войніч

– сумна істина, з якою доводиться стикатися будь-якій парі, чиє спільне життя відмітило зазначену дату.

Люди – один з небагатьох біологічних видів, котрі займаються сексом заради задоволення. Секс безмежно приємний як для більшості чоловіків, так і для жінок. Проте варто пам’ятати, що до хорошого звикаєш швидко, і секс – не виняток, тому потрібно вміти його урізноманітнювати. Іноді – додавши солоду, іноді – ніжності, а іноді бути власним і домінувати. Без цих родзинок секс із постійним партнером може незабаром перетворитися в набридлі і одноманітні рухи тілом.

Читай: Перший секс з новою дівчиною

    • Ніяких розкладів. Якщо по вашому сексу можна звіряти годинник, це означає, що ви працюєте за графіком. А навіть саме слово «графік» не припустиме навіть у розмові про сексуальне життя. Сексом можна, і потрібно, займатися у будь-який час – вранці перед роботою, в обідню перерву і навіть у рекламну паузу під час перегляду улюбленого телесеріалу. Пам’ятайте – ніяких правий у цій справі не існує. Просто ідіть на поводу у своїх гормонів.

Читай: Чому важливо говорити про секс

    • Зробіть це по швидкому. Мені здається, що до швидкого сексу даремно ставляться з таким упередженням. Швидкий секс – це ідеальний варіант для тих випадків, коли немає часу на щось більш хитромудре і тривале. Найчастіше це несподівана імпровізація, можливість по-швидкому отримати задоволення. Найкрутіше в швидкому сексі – фактор повної раптовості і неможливість передбачати, коли все станеться.

  • Не втрачай цікавості. Ви вивчили тіло один одного і знаєте, що подобається вашій половинці, а що ні. Нічого нового вже не придумаєш, правда? Ні, неправда. Люди змінюються і смаки у них теж змінюються. А це означає, що можна заново вивчити всі від «ой, ні-ні, так не треба» до «хі-хі, ого, зроби так ще разок».

Читай: Секс в машині

  • Спробуй побешкетувати. Здивуй свого коханого, скажімо, повернувшись додому в зухвалому костюмі, і попроси покарати за погану поведінку. Використовуй ігровий елемент, тобто зіграй з ним на роздягання в яку-небудь гру. Або введіть еротичну складову у «Твістер». Або, ще краще, придумайте свою гру, що гарантує сексуальне задоволення.

 

Берлог Рекомендує