Партнерство & Реклама

Співпраця з чоловічим журналом Берлог – це гарантований успіх будь-якої рекламної кампанії. Залежно від поставленого завдання, наші фахівці з питань реклами і маркетингу підберуть найбільш вдалий формат просування.

Хто є читачем Чоловічого журналу Берлог

Середньостатистичний користувач чоловічого інтернет видання Берлог – молода людина, яку цікавить активний спосіб життя, творче самовираження, кар’єрний, фінансовий ріст та інші сфери, про які Берлог пише на своїх сторінках. Середньостатистичний читач – це особа, яка бажає інвестувати в себе і людину, якою вона намагається стати. Читачі не тільки приймають рішення та визначають свої майбутні покупки чи інтереси, а й являються активними у впливі на вибір інших людей у їхньому колі спілкування. Починаючи від бізнесу, спорту, стосунків та до інших галузей життя, що мають значення для сучасної людини.

Реклама і спеціальні проекти

Рекламні матеріали розміщуються таким чином, щоб вони відповідали характеру опублікованого матеріалу, при цьому партнери видання завжди можуть розраховувати на професійну консультацію щодо оформлення рекламних макетів, щодо їх ефективності, форми та змісту.

Такий підхід до співпраці значно підвищує ефективність реклами, розміщеної на сторінках чоловічого журналу Берлог.

Можливості рекламного розміщення

  • Банерна реклама – місця для банерів розташовані в найбільш динамічних зонах сайту, що неодмінно сприяє збільшенню інтересу до реклами у відвідувачів і ефективності рекламних компанії.
  • Рекламні статті – Ви можете розмістити рекламну статтю про вашу компанію, огляд товару чи послуги в будь-якій рубриці з гарантованою цільовою аудиторією, отримавши при цьому анонс на головній сторінці у вигляді бонусу.
  • Також ви можете замовити написання рекламної публікації.
  • Брендування – розміщення елементів корпоративної ідентифікації замовника на фоновій обкладинці сайту. Окрім потужного іміджевого впливу на компанію рекламодавця, такий вид реклами завдяки відкритому посиланню приносить прямі переходи на сайт замовника.

Ми відкриті для будь-якого виду партнерств. Якщо є ідеї спільного проекту, окремого розділу чи проведення конкурсу – ми готові до обговорення.

Менеджер проекту

Тел.: 096 2011 096

E-mail.: [email protected]

Берлог Рекомендує