Про Берлог

Берлог – це перший україномовний чоловічий інтернет журнал.

Чоловічий інтернет журнал Берлог пропагує самовдосконалення як стиль життя, тому кожна частина контенту є засобом, щоб стати кращим, виглядати краще, жити краще, та краще знати.

На своїх сторінках Берлог висвітлює свіжий погляд на актуальні чоловічі теми, фоторепортажі, статті та поради експертів. Чоловіча мода та догляд; секс & стосунки; бізнес & гроші; спорт, тренування і чоловіче здоров’я; новини кіно, музики & ігрової індустрії; автомобілі та гаджети; подорожі Україною та цілим світом. Все про активне життя справжнього сучасного чоловіка.

Чоловічий журнал Берлог – це надійне джерело інформації для зрілих, успішних чоловіків, котрі мають свою власну думку і погляд на життя.

Берлог працює на всіх платформах: комп’ютер, планшет чи смартфон. Тому це оптимальна платформа розміщення інформації для активної соціально-свідомої української аудиторії на будь-якому екрані чи пристрої.

Ми відкриті для будь-якого виду партнерств. Якщо є ідеї спільного проекту, окремого розділу чи проведення конкурсу – ми готові до обговорення.

Адміністрація ресурсу негативно відноситься до будь-яких порушень авторських прав на ресурс Берлог. Тому, якщо ви являєтесь правовласником виключних прав, які якимось чином порушуються з використанням інформації ресурсом bearlog.com.ua, ми просимо негайно повідомити про це за поштовою адресою [email protected]

 

Берлог Рекомендує