торгівля на біржі

Торгівля на біржі – з чого почати

Як заробити на фондовій біржі

Багатьох людей відвідує цілком здорова думка про додатковий заробіток. Варіантів отримати додатковий прибуток безліч, і про один з них, тобто торгівлю на біржі, хотілося б розповісти детальніше. Для більшості Українців торгівля на біржі – це щось фантастичне, незбагненне і надскладне заняття. Проте за кожним складним процесом ховається послідовність досить простих кроків, які ведуть нас до досягнення поставленої мети. В даному випадку це прибуток.

У людей, які серйозно замислюються про біржову торгівлю, виникає маса питань про таку зайнятість як: торгівля на біржі . Як стати трейдером ? Що потрібно знати щоб стати успішним трейдером? З чого почати? Найважливіше, мабуть, щоб ви зупинилися на думці «Я хочу заробляти на біржі», а отримати відповіді на всі супутні питання не так складно.

Торгівля на біржі – хто може допомогти в успішній торгівлі на біржі ?

Торгувати на біржі може кожен бажаючий. Проте є певні тонкощі, які варто осягнути перед тим, як приступити до самої процедури торгів. У першу чергу, необхідно відкрити інвестиційний рахунок в одній з компаній, які надають послуги доступу на фондовий ринок. Такі компанії називаються брокерами – вони мають відповідні ліцензії і їх діяльність регламентована законодавством. Багато брокерів надають послуги інтернет-трейдингу, тобто можливість самому торгувати на біржі.

Торгівля на біржі – що потрібно, щоб стати успішним трейдером ?

Як показали результати суперечки двох успішних трейдерів і партнерів Річарда Денніса та Вільяма Екхардта, які довели що торгувати на біржі можна навчити навіть дуже віддалену від цього людину, яка раніше ніколи цим не займалась.

Суть даної суперечки описана в книзі «Шлях черепахи: з дилетантів в легендарні трейдери», де Денніс довів усьому світові, що можна навчити торгувати на біржі звичайну людину, яка не мала раніше такого досвіду і навичок.

Для початківця у біржовій торгівлі важливим висновком з цієї книги буде те, що навчитися торгувати успішно і отримувати заробіток на біржі цілком можливо.

Як і де почати торгувати на біржі ?

Багато он-лайн брокерів проводять різноманітні освітні заходи, які детальніше ознайомлюють з послугою інтернет-трейдингу, дають можливість отримати базові знання про те, що таке фондовий ринок, про основні принципи біржової торгівлі в Україні. Але це лише ази, які необхідно знати і розуміти. А от навчитися торгувати на біржі тобі допоможуть лише спеціалізовані курси та майстер-класи з біржової торгівлі.

В якості наставників для своїх навчальних центрів брокери запрошують практикуючих трейдерів, які мають солідний досвід торгівлі як на українських, так і на зарубіжних фондових ринках.

Торгівля на біржі – як вибрати брокера ?

Коли ж ми впритул підійшли до процесу торгівлі, виникає необхідність обрати брокера. Для багатьох новачків, які вирішили пов’язати свою фінансову активність з біржею, вибір брокера зводиться до оцінки поверхневих факторів, таких як яскравий сайт, кількість реклами, і звичайно ж, вартість послуг брокера. Отже вибирати брокера можна ґрунтуючись на різних критеріях, але тут необхідно визначитись, які з них для тебе найважливіші.

Торгівля на біржі – критерії вибору брокера

  • Вибір компанії більшістю клієнтів, рейтинг он-лайн брокера на біржі
  • Надійність брокера
  • Якісна аналітична підтримка
  • Рівень комісії

Від того, наскільки он-лайн брокер буде відповідати вашим критеріям, залежить ваш успіх в торгівлі на біржі.

П.с. Успішними трейдерами не народжуються, ними стають! Так що, дотримуйтесь наших порад і торгівля на біржі стане вашим основним джерелом прибутку.

Берлог Рекомендує