найкращі комедії 2014

Найкращі комедії 2014

Комедії, які варто переглянути

Берлог обрав декілька кінострічок, які можуть претендувати на звання “найкращі комедії 2014”.

Божевільний патруль

Бен працює звичайним охоронцем і вже подумки планує весілля зі своєю коханою Анджелі. Але брат дівчини сумнівається в кандидатові на руку і серце сестри. Бен намагається показати майбутньому родичу, що він надійний і сміливий, і стає напарником для крутого брата нареченої. Головний герой не підозрює, в яку історію він вляпався.

Цей незручний момент

Романтична комедія про чоловічу дружбу. Після того, як одного з головних героїв кидає подружка, його друзі клянуться більше ніколи не заводити з дівчатами серйозних стосунків. Але дуже скоро, після цілої купи «незручних моментів», вони зустрічають справжню любов. І як тепер бути з клятвою?

Інша жінка

Інша жінка – це феміністська комедія. Карлі навіть не підозрювала, що її новий хлопець -Марк – такий негідник. Коли дівчина випадково знайомиться з дружиною свого брехливого бойфренда, вони несподівано зближуються. І дружба між коханкою і дружиною стає міцнішою, тоді обурені дівчата дізнаються про існування ще однієї жінки. Три розлючені дівчини – це небезпечно, і вони не зупиняться ні перед чим, щоб помститися кривднику.

Сусіди: на стежці війни

Сусіди – хуліганська комедія. Як відомо, чоловіки бувають двох типів: холостяки, і сім’янини. Перші – молоді, мускулисті, що притягують блондинок та галасливих друзів. Другі мешкають вдома, виховують дітей і дивляться серіали по телику. Зазвичай, їх шляхи не перетинаються. Але варто їм стати сусідами, чоловіки виходять на стежку війни.

Берлог Рекомендує