перший секс

Перший секс з новою дівчиною

Рецепти еротичного дебюту

Перший млинець, зазвичай виходить комом. Це ж можна сказати і про перший секс з твоєю новою подругою. Різниця лише в тому, що млинець можна спекти новий, а нову дівчину ще доведеться пошукати. Берлог підібрав для тебе рецепти правильного еротичного дебюту.

Перший секс – цікавий, як подарунок в яскравій коробці, з іншого боку – всі ці неприємні моменти незручності, метушливості, незграбності і незлагодженості дій вбивають увесь кураж. Перший секс говорить про потенціал. Секс-марафони на виживання, освоєння хитромудрих поз, залучення реквізиту – все це напевно буде, але потім. А поки дівчині важливо перевірити, чи є між вами хоч якась хімія і виключити ймовірність глобальних розбіжностей. Також ти повинен залишити про себе найкращі враження. Іншими словами, «не розчаруватися і не розчарувати».

Етап 1. Алкоголь

Впевнений, тобі доводилося спостерігати за дівчатами, які старанно роблять вигляд, що «набралися в дрова» з одного мохіто. Для чого це, людським самкам, потрібно? А потрібно це для того, щоб повідомити про свою доступність, і, по ідеї, має наштовхнути тебе до переходу в горизонтальну площину. В усі часи пані прагнули перекласти відповідальність за скоєне або на кавалера, або на зовнішні, бажано нездоланні обставини. Стан сп’яніння – так само, як і технічна імітація – підходить оптимально. Так що, не налити дівчині рятівний келих вина на підступах до ліжка – шкуродерство.

Етап 2. Спокушання

За старовинною жіночою традицією, тут саме час дати задню (тобто почати гальмувати, а не те що ти подумав) – після години поцілунків і палкого петингу, коли навіть манжети твоєї сорочки вимокнули наскрізь. Саме тоді дівчина починає мямлити про те, що це все якось не правильно… ви занадто поспішаєте…вона не така…Зазвичай її потуги сказати «ні» – насправді зашифроване «так», її заперечення – це всього лише соціальний ритуал. Для партнерки важливо, дати зрозуміти тобі, а заодно і собі, що вона не яка-небудь розбещена і легкодоступна вертихвістка. Головне – не намагайся вказати їй на явну невідповідність того, що вона говорить і робить. Найефективніша стратегія поведінки – підтакувати твердим чоловічим шепотом, мовляв, так, це все так неправильно, і ми негайно повинні зупинитися, а самому продовжувати штурм і натиск.

Етап 3. Театр

Я не відкрию тобі Америку, якщо скажу, що на самому початку стосунків люди зазвичай лізуть зі шкіри геть, лиш би здаватися кращими, ніж вони є насправді. Тому перший секс зазвичай виходить злегка неприроднім – ніби ви не задовольняєте природню потребу, а знімаєтеся в малобюджетній короткометражці. Що ж, у певному сенсі так воно і є. Для дівчини перший секс з новим партнером – це завжди перформанс. Якщо на початковому етапі стосунків дівчина хотіла зобразити доброчесну недотрогу, яка сама того не зрозуміла, як опинилась опівночі у тебе на дивані, то на цьому етапі ознакою хорошого тону вважається перевтілення в секс-машину. Будь готовий до того, що на кожний твій дотик партнерка буде реагувати нестямними стогонами, немов ти зараз масуєш їй не плечі, а точку G. Гіпертрофовані «ахи» мають дати тобі зрозуміти, що вона вся – суцільна ерогенна зона і проблем з доставляннями оргазму не буде. Навіщо я тобі все це розповідаю? Для того, щоб ти правильно трактував те, що відбувається і не думав поганого про дівчину.

Етап 3. Безпека

Презерватив повинен бути у тебе, і не твоє діло, чим набитий її клатч. Презерватив повинен бути надітим беззаперечно – це залізобетонне правило першого сексу. Хоча б тому, що всі комунікації на цю тему, за секунду до хвиль пристрасті – недоречні і неминуче вб’ють потрібний настрій. За статистикою, 52% чоловіків не знають, як користуватися презервативом правильно.

Щоб твій перший раз не став останнім НЕ ВАРТО:

  • Займатися цим при включеному телевізорі. Навіть одруженні люди не повинні лягати в ліжко під включений телик, не кажучи вже про тих, хто тільки познайомився. Але фон тобі знадобиться. Якщо зовсім без музики – будуть чутні всякі хлюпання, плямкання, скрип ліжка, сварка пенсіонерів за сусідньою стіною … Коротше, кірдик романтиці.
  • Непереконлива ерекція. Для жінки немає нічого принизливішого, ніж приводити чоловіка в стан бойової готовності.
  • Дзеркало біля ліжка. Так ти вб’єш і без того мізерний шанс дівчини на оргазм (чи буде їй до того якщо виявиться, що вона заросла целюлітом). Також, у місіонерській позиції відкривається чудовий вид на твої бліді, ритмічно підстрибуючі сідниці – і далеко не факт, що це видовище буде її збуджувати.
  • Несвіжа постільна білизна. Впевнений, делікатність у цьому питанні проявить навіть дівчина, вихована зграєю мавп. Так що, завчасно поміняй постільну білизну.

 

Берлог Рекомендує