теорія флірту

Теорія Флірту

Це не інструкція з пікапу. Це просто цікава стаття, де наводяться поради про те, як можна звернути на себе увагу дівчини, в першу чергу, як на сексуальний об’єкт

Інтимний тон голосу

Вчені Канадського університету стверджують, що дівчата і жінки слухають не тільки те, що їм кажуть, скільки прислухаються до того, як це їм при підносять, і дуже велике значення має тон твого голосу. Звісно на фразу «Крихітко, будеш моєю?» при першій зустрічі розбіжаться всі дівчата в окрузі, крім тих, хто відноситься до осіб легкої поведінки. Говори не надто швидко, намагайся дивитись дівчині в очі, зроби свій голос «глибоким і мужнім», іноді роблячи багатозначні паузи. Іншими словами спробуй розмовляти як Джеймс Бонд, а не як Остін Пауерс.

Вистав дівчину ініціатором

Це проходить не з усіма представницями прекрасної статті, проте спробувати можна. Наприклад, якщо дівчина тобі розповідає, що вона щойно переїхала у нову квартиру, замість того щоб сказати їй «О, я теж недавно переїхав» або запитати «Ти вмієш встановлювати Wi-fi роутер», скажи щось провокативне на кшталт «Ти вже запрошуєш мене на каву?». Подібна фраза може налаштувати дівчину проти тебе, але в більшості випадків жінкам подобається такий розклад. Не дивуйся, якщо вона наступного разу запросить тебе до себе в гості.

М’які натяки

Наврядче дівчатам сподобається, якщо ти одразу ж заявиш про свої сексуальні подвиги. Краще всього піарити себе натяками, наприклад, якщо вона говорить що «у тебе добре виходить відкривати пляшку шампанського», то можливо варто відповісти «у мене добре виходить безліч речей». Вона зрозуміє, що ти хотів цим сказати.

Дай їй можливість покомандувати

Так, дівчатам подобається іноді бути головою, і твоє завдання – дати їй відчути себе босом. Це стосується тільки побутових речей, адже кожна жінка хоче бути за чоловіком, мов за стіною. Тому цей трюк працює у випадках, коли ти допомагаєш їй щось нести, або робиш якусь послугу.

Без нудних розмов

Не варто мучити дівчину годинами питаннями типу «а ти звідки?», «а чим ти ще займаєшся?». Бері ініціативу у свої руки і спробуй направити розмову в інше русло. При цьому не забувай про першу пораду.

Покажи близькість

Коли вона вдало пожартує, посмійся і потім скажи що ти відчуваєш справжню близькість, як ніби ти знаєш її вже сто років. Це подобається більшості дівчат і твоя знайома почне вести себе природно і невимушено, бачачи, що тобі все у ній подобається.

Заплати за неї

Якщо дівчина наполягає та тому, щоб заплатити за себе, або робить тобі будь яку послугу ( наприклад, несе тобі тарілку з виделкою в піцерії ), скажи що дуже вдячний і збираєшся віддячити їй пізніше. Не забувай посміхатись і дивитися їй в очі.

 

П.С. Звісно ж, ці поради – не панацея, і, перш ніж застосовувати все на практиці, ти повинен переконатися, що твої прийоми не здаватимуться дівчині занадто вже «брудними». Залишилось тільки побажати тобі удачі в складній справі флірту.

Берлог Рекомендує