Ідеї для малого бізнесу в гаражі

Бізнес в гаражі

Як розпочати власну справу з мінімальним капіталом?

Для створення будь-якого бізнесу необхідно мати якості успішного бізнесмена, вирішити чим ти будеш займатися і яка сфера діяльності тобі цікава. Також потрібно скласти бізнес- план і визначитися з сумою початкового капіталу.

У порожньому гаражі цілком реально організувати невеликий, проте прибутковий бізнес. Деякі сьогоднішні мільярдери починали саме з гаража. Наприклад, всім відомий Стів Джобс працював над складанням свого першого Apple саме в гаражі.

Ідеї для бізнесу в гаражі.

Починати бізнес в гаражі це не тільки зручно. Це також чудова можливість заощадити гроші на витратах, які б довелося витратити на оренду приміщення. Для більшості громадян гаражне приміщення є лише місцем, в якому зберігається авто. Проте його можна використовувати для організації бізнесу.

Берлог підготував декілька способів як можна використовувати гаражне приміщення.

  • Виготовлення меблів. Конкуренція в цій області досить висока, але якісні і недорогі меблі ручної роботи завжди знайдуть свого покупця.
  • Будівництво. Попит на будматеріали тільки зростає, тому сміливо можна зайнятися виробництвом тротуарної плитки, піно блоків, штучного мармуру, лакофарбової  продукції чи сухих сумішей.
  • Продукти харчування. Початківці бізнесмени можуть зайнятися вирощуванням грибів, зеленої цибулі, виготовленням сухих сніданків, чи робити фіто-чаї. Тільки пам’ятай, для такої діяльності потрібно мати вентиляцію, водопостачання та чисте приміщення.
  • Автомайстерня. Цей вид бізнесу на сьогоднішній день один з найпопулярніших. Він підходить для тих, хто відмінно розбирається у механізмах. Автомайстерні можуть бути з різною спеціальністю.

Є ще дуже багато варіантів, які не менш актуальні…

Залежно від обраної ніші, необхідно буде отримати всілякі дозволи та зареєструватися як приватний підприємець. По можливості проконсультуватися з бухгалтером та юристом.

Також необхідно привести гараж до ладу, на цьому етапі доцільно скористатися допомогою членів сім’ї та друзів.

Найчастіше новоспечені підприємства працюють до року, після чого зазнають крах. Тому, щоб такого не сталося, потрібно детально все продумати, більше акцентувати увагу на рекламі та намагатися виконувати кожне замовлення максимально якісно.

Бажаю успіху… 

Берлог Рекомендує