фітнес для схуднення

Фітнес для схуднення

Як схуднути за допомогою фітнесу

Багато відвідувачів фітнес-клубів недолюблюють силові тренування. Так, вони знають: м’язи важливо тримати в тонусі, добре розвинені м’язи – це стрункі ноги, високі груди і пряма спина, що є основною ознакою гарної фігури.

Фізичні навантаження спрямовані, насамперед, на оздоровлення організму, і, оскільки при виконанні силових вправ відбувається значний розхід калорій, то вони ще сприяють схудненню. На відміну від аеробних вправ, силові навантаження сприяють процесу скидання ваги, який відбувається як і безпосередньо під час занять, так і після них, внаслідок прискорення обміну речовин.

Неважливо, скільки тобі років і яку кількість зайвих кіло ти носиш на собі, фізичні навантаження і фітнес зміцнять здоров’я і допоможуть в боротьбі з зайвою вагою. Обери свою фітнес програму.

Фітнес для схуднення: основні правила

  • Займатись слід не менше трьох годин на тиждень, краще якщо цей час розподілено протягом тижня.

Читай: Спорт & Здоров’я 

  • Не варто займатися під час загострення захворювання або при високій температурі.

Читай: Як правильно тренуватись літом

  • Будь-яке тренування повинно починатися з розминки і закінчуватись розтяжкою.

Читай: Як накачати прес

  • Комплекс вправ (програма для фітнесу) необхідно міняти кожні 3-4 тижні, інакше організм звикне і ефект не буде таким, який ти очікуєш.

Силові вправи спрямовані на зміцнення певних груп м’язів, а також прискорюють метаболізм, і організм витрачає більше калорій навіть у стані спокою. Чергування кардіо і силових тренувань сприяють рівномірній втраті ваги і формуванню красивого тіла.

З питань харчування до і після тренувань ще досі не вщухають суперечки. Довгий час вважалось, що 2 години до і 2 години після тренування їсти не можна, тобто, якщо тренування триває одну годину, то голодувати прийдеться цілих 5 годин, а це суперечить основним принципам здорового харчування. Не забороняється з’їсти за годину до вправ спеціально приготовлений коктейль, до речі протеїнові коктейлі можна готувати в домашніх умовах.

На останок мушу сказати, що фітнес для схуднення не позбавить тебе повністю від зайвої ваги, якщо ти не будеш стежити за харчуванням: дієта і фітнес прекрасно доповнюють один одного.

Берлог Рекомендує