Помилки у відносинах

5 критичних помилок у відносинах і що з цим робити

Як зберегти відносини? Або 5 пунктів які варто уникати

1. Принцип автоматизму

Помилкою буде вважати, що якщо ви разом, то все тепер відбуватиметься автоматично. Озирніться навколо, все в природі або піддається руйнуванню зовнішніми силами або саморуйнується. Те ж відбувається і з стосунками. Якщо один з партнерів або обидва перестають докладати зусиль, викладатися на повну, то розрив неминучий.

2. Принцип повної віддачі

Він полягає у тому, що жінка повністю присвячує всю себе чоловікові, забувши про інші сфери життя. Чоловік і відносини – це лише частина ваших інтересів. У жінки має бути своя особиста територія, хоббі, захоплення, бажання і т.д. Інакше потім буде класичне: “Я на тебе кращі роки витратила, а ти …”.

3. Принцип заморозки

Принцип полягає у тому, що один з партнерів (переважно жінка) перестає розвиватися, дізнаватися нове, самовдосконалюватись . Наш світ динамічний, і якщо ви завмерли на одному рівні, то вас тут же обженуть більш швидкі. Потрібно бути цікавою своєму чоловікові, а найкращий для цього спосіб – завжди дізнаватися щось нове, спілкуватися з іншими, прагнути більшого і т.д.

4. Принцип «кожен за себе»

У парі важливо створювати загальний простір . Обов’язково має бути щось, що об’єднує вашу пару на трьох рівнях: емоційному , інтелектуальному та фізичному. Як ви розумієте, йдеться не про дітей, квартиру чи собачку)

5. Принцип гирі

Помилка полягає у тому, що один із партнерів «прив’язує» іншого, позбавляючи його тим самим особистого простору. Перечитайте попередні пункти і зрозумійте – вашій половинці теж потрібно розвиватися, мати певну свободу і жити своїм життям, а не тільки відносинами. Якщо ж людина не вміє поєднувати особисту свободу і вірність у стосунках – подумайте, а чи потрібна вам така людина?

Задумайтесь, що ви можете зробити для зміцнення ваших стосунків і робіть це негайно!)

Берлог Рекомендує