теплі історії до кави

Теплі історії Надії Гербіш

Відома українська письменниця Надія Гербіш представляє нашій увазі збірку оповідань

Автор статті: Іра Низова

Чи може бути щось краще за теплий весняний ранок? Або навпаки, барвистий, осінній? Прокинутися в теплому ліжку, почути стукіт дощу по вікнах. Або радісний спів птахів. Усвідомити, що настав черговий прекрасний день. У квартирі вже пахне свіжозвареною кавою. І ще тихе і ледве помітне відчуття закоханості, а може й великої любові, пробивається в серце. Хіба не чудово? Звичайно, кожен з нас  мріє про щось подібне.

Відома українська письменниця Надія Гербіш представляє нашій увазі збірку оповідань “Теплі історії до кави”. Ця надзвичайно цікава збірка, багата на колоритну українську говірку,  пахне духмяною  львівською кавою і свіжоспеченою випічкою. Вона точно  не залишить вас байдужими.

У цій книжці зібрані історії про почуття й настрої, сумніви й рішення, далеку дорогу й затишний дім, чужі міста й близьких людей, солодкий шоколад і терпкувато-гірку каву. У них немає однозначних висновків і незмінних рецептів, а є пошуки та віра в імпровізацію. Є любов і сміливість, крихта суму й багато радості, чимало мрій і не менше спогадів.

“Теплі історії до кави”  подарують вам хвилини радості і доброго смутку. З новим творінням Надії Гербіш і такими теплими історіями за чашкою кави Ви раптом усвідомлюєте, життя – чудова штука і неодмінно відчуваєте потяг до нових подорожей і мандрівок.

Берлог Рекомендує